Jak (nejen sobě) zlepšit den

3. 2. 2022 Eve

Jak (nejen sobě) zpříjemnit den

Ano, všichni se někdy nudíme či máme špatný den a je jedno, kolik nám je let.

Proto mne napadlo sepsat tento článek o činnostech, kterými si můžeme zpříjemnit den. Příjemné čtení!

1. Hudba – určitě se mezi vámi najde mnoho milovníků hudby. Co takhle se kouknout po nových kapelách, zpěvačkách, zpěvácích či dokonce po novém žánru hudby?

2. Jdi se projít! – Mnohokrát, když už nevím, co dělat, jdu se projít, nejčastěji někam do lesa. Jestli máš třeba psa, určitě se s tebou také rád projde. Jestli ne, nevadí. Možnost je také jít do přírody s foťákem či mobilem, z přírody jsou překrásné fotky!

3. Nauč se nové vtipy! – Nikdy nevíš, kdy se ti vtip bude hodit. Třeba do té napjaté atmosféry, kdy už nikdo netuší, co říct. Nemáš co ztratit!

4. Buď kreativní! – Vezmi si propisku a papír. Teď už je na tobě, jestli něco nakreslíš, složíš básničku, vymyslíš nějaký příběh nebo cokoliv jiného, co tě napadne!

5. Oslov někoho nového! – Co takhle se dát s někým novým třeba na chodbě o přestávce do řeči? Zlepší to den jak tobě, tak i tomu člověku. Tak hurá do toho!

6. Udělej dobrý skutek! – Zeptej se třeba spolužáka, jestli nepotřebuje například něco vysvětlit. Bude rád, že jsi mu chtěl/a pomoct či mu pomohl/a.